O autorovi: Earl Reidlen je sportovní spisovatel na volné noze.

Dát si pauzu také znamená, že budete moci přistupovat k problému s novým pohledem.

Cvičení by mělo být důležitou součástí vašeho plánu pro dlouhý a zdravý život. Pomáhá udržet vaše tělo

Pokud chcete budovat větší svaly a zažít velké svalové přírůstky, pak je několik věcí, které je třeba zvážit ve vaší stravě a cvičení pro budování svalů.

Není to všechno o vzpírání, odpočinek je stejně důležitý jako dny, kdy trénujete, je také důležité mít na paměti, že budování svalů zabere čas, není to probuzení po pár sezeních a pomyšlení wow.

Pokud je vaším cílem pouze budovat větší svaly recenzeproduktu.top, pak byste chtěli jíst kdekoli až 1000 kalorií nad vaši denní potřebu kalorií, v závislosti na vaší aktuální cvičební rutině. Je pravda, že to může být obtížné vypočítat, zvláště pokud jste dosud nedrželi správnou dietu pro nabírání svalové hmoty, ale zde je několik tipů, které vám pomohou jíst více než doporučený denní příjem kalorií.

Potraviny s vysokým obsahem kalorií

Pokud jste snědli velkou porci listů zeleného salátu, pravděpodobně se budete cítit dostatečně sytí, ale možná si neuvědomujete, že to, co jste zkonzumovali, je pravděpodobně méně než 100 kalorií. To nás znepokojuje, protože toto méně kalorické jídlo je typem věcí, kterým se chceme na cestě k nabírání svalové hmoty vyhnout.

To, co byste měli jíst s každým jídlem, jsou potraviny bohaté na kalorie, které obsahují vysoký počet kalorií. Tyto potraviny s vysokou kalorickou hodnotou jsou tím, co nám překročí denní doporučený příjem kalorií a pomůže nám vybudovat větší svaly.

Vaše strava je velmi důležitým aspektem procesu budování svalů, navrhoval bych sestavit měsíční dietní plán, který vám pomůže v několika ohledech.

Náhodné pobíhání po potravinách/obchodě a sbírání čehokoli a všeho, na co máte chuť, vám nepomůže, pokud máte stanovený dietní plán, mělo by být snadné udělat váš týdenní obchod snadno, protože budete mít seznam založený na rutina. S dietním plánem je nyní možné vypočítat kalorie, zpočátku tento proces bude nějakou dobu trvat, než budou výpočty provedeny, ale jakmile bude dokončen, už to nikdy nebudete muset dělat. Když budete jíst správné jídlo, dietní plán (pokud se ho budete držet) vám poskytne správné typy potravin, níže je řada potravin, které byste měli pravidelně konzumovat.

Zde je několik příkladů kaloricky bohatých potravin

Oves Těstoviny Olivový olej Ovocná šťáva Rýže Kešu oříšky a semínka Müsli Brambory

Protein s každým jídlem

Spolu s kaloricky bohatými potravinami byste měli s každým jídlem jíst velkou porci libového proteinu, jako jsou kuřecí prsa, ryby, steak nebo syrovátkový protein. Zaměřte se na 1,5 gramu bílkovin na libru tělesné hmotnosti.

Pokud vážíte 180 liber, vyjde to na 45 gramů bílkovin na jídlo, což je asi 1 velké kuřecí prso.

Protein je dalším důležitým faktorem, který většina lidí nebere v úvahu nebo ho zvažují, když nedosahují výsledků, které očekávali, než začnete trénovat, doporučuji přečíst si více informací o proteinech a proč je to tak důležité při budování svalů.

Extrémní trénink 

Níže je uveden průvodce budováním svalů při tréninku, ale skutečným klíčem k nabírání svalů je intenzita, které musíte dát všechno bez ohledu na to, jakou rutinu jste si naplánovali. Není to však jen o silovém tréninku, i když to je nejdůležitější aspekt, který potřebujete, abyste udrželi svou mysl svěží a varovali, moje rutina nyní zahrnuje crossfit, který kombinuje silový trénink s kardio, přidá intenzitu a bum výsledky jsou úžasné. Podívejte se na mou novou stránku o crossfitu, abyste mohli začít s extrémním budováním svalů, klikněte sem.

Cvičení na budování svalů, abyste viděli velké svalové zisky

Pokud chcete budovat větší svaly, pak by váš tréninkový režim měl klást důraz na odpočinek a regeneraci. Chci tím říct, že byste nestrávili více než 40 minut v posilovně trháním svalů.

Pokud chcete růst, měli byste v posilovně strávit méně než 40 minut a udělat těch 40 minut co nejintenzivnějších. Zajistěte, aby se vaše svaly správně zotavily konzumací syrovátkového proteinového koktejlu s rychle působícími sacharidy, jako je maltodextrin a dextróza.

Pokud si přejete, zahrňte také mikronizovaný kreatin monohydrát.

Trénink na budování svalové hmoty by se měl skládat ze spousty těžkých složených zdvihů, jako jsou dřepy, mrtvé tahy, tlaky na ramena a bench press. To by mělo být prováděno v rozsahu 6-10 opakování, protože je známo, že je to nejlepší váha pro budování čisté svalové hmoty.

Nestyďte se, pokud máte nějaké dotazy, zeptejte se v komentářích níže nebo pokud používáte posilovnu, mluvte s lidmi, kteří ji trénují, vždy mě překvapuje, jak daleko jsou všichni při tréninku v posilovně, osobně jsem našel většinu lidí být velmi přátelský a nápomocný.

Více informací o budování svalů nebo fitness rutinách najdete na mé hlavní webové stránce www.body2shape.com

Cvičení by mělo být důležitou součástí vašeho plánu pro dlouhý a zdravý život. Pomáhá udržet vaše tělo a mysl nedotčené, pomáhá předcházet náchylnosti ke zraněním, usnadňuje spánek, náladu a paměť a snižuje riziko srdečních chorob, mrtvice a hypertenze. A i když cvičení může prospět každému, ne všechna cvičení jsou vhodná pro každého. Abyste ze cvičení vytěžili maximum, musíte najít takový, kterého se můžete držet.

Zde je několik způsobů, jak vám to pomoci, najít cvičení, u kterého se můžete držet.

Za prvé, než začnete s okružním experimentováním s cvičením, musíte vědět, jaká omezení můžete mít. 

Zranění nebo zvláštní stavy, jako je vysoký krevní tlak nebo astma, vám mohou bránit v zapojení se do určitých typů cvičení nebo cvičení. Například hot jóga – i když fenomenální cvičení – nemusí být tou správnou volbou pro začínající cvičení s vysokým krevním tlakem; plavání také nebude skvělým cvičením pro lidi s poškozením ramen nebo rotátorové manžety. Abyste našli cvičení, u kterého se můžete držet, musíte najít takové, které vás při jeho provádění nezabije ani neunaví. Může to znít jednoduše, ale ctižádost z nás někdy dostane to nejlepší a tito přehnaně ambiciózní lidé se naučí nebezpečí těžce.

Po vyhodnocení vašich základních dávek a nedostatků začněte dělat průzkum cvičení, o kterých si myslíte, že by vás mohla bavit; nebo ještě lépe, vyjděte ven a udělejte některé z nich; nikdy nevíte, co se vám bude líbit, dokud to nevyzkoušíte, a i tak to může trvat několik kol, než to uděláte správným odhadem.

Možná budete chtít udělat test osobnosti, abyste získali nápady na to, co by pro vás mohlo být vhodné. Koneckonců, nejlepší způsob, jak najít něco, čeho se budete držet, je najít něco, co je již v souladu s vašimi zájmy. Vyplňte dotazník, který najdete zde

Jejich doporučení mohou přinést věci, o kterých jste nikdy předtím nepřemýšleli, ale které se mohou ukázat jako nejlepší cvičení pro vás… turistika, plavání, jízda na kajaku, břišní tanec, cross-fit trénink, spinning nebo jiné skupinové fitness lekce, cross – lyžování nebo výlety na sněžnicích, horolezectví atd.

Nalezení správného cvičení, u kterého se můžete držet, záleží jen na vás, na tom, abyste poznali svou osobnost a věděli, co se vám líbí a co ne, stejně jako některé oblasti, které byste možná potřebovali zlepšit, abyste dosáhli svého cíle. Nemusí to být zásadní věci, ale něco tak jednoduchého, jako je účast na skupinové kickballové lize (něco s pevně stanovenými časovými závazky), může být právě to, co potřebujete, abyste se cvičením drželi. Podobně můžete být tím typem člověka, který potřebuje přesný rozvrh nebo nějakou vizuální pomůcku, tabulku pokroku, cvičební kolo atd., aby vás motivoval a pokračoval. Pobídky jsou skvělé, ale pobídky nakonec zmizí; v ideálním případě chcete, aby bylo cvičení motivační, pokud je to něco, čeho se budete držet, mělo by to být něco, na co se těšíte.

Důležité je dostat se tam a zkusit je.

O autorovi:

Earl Reidlen je sportovní spisovatel na volné noze. Se svým synem rádi rybaří a podnikají výlety po celé zemi. Když je v práci, můžete ho najít, jak doporučuje společnosti pro mnoho různých aspektů sportovního světa, včetně podlahových krytin v tělocvičnách.

Snili jste odmalička o štíhlém těle, na které byste mohli být hrdí? Ležíte v noci vzhůru a plánujete trénink na další den, abyste se probudili a zjistili, že nemáte žádnou motivaci to skutečně udělat? Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se stali tanečníkem, maratoncem nebo dokonce hokejistou za Toronto Maple Leafs, ale obávali jste se, že se nikdy nebudete schopni prosadit natolik, abyste tyto cíle splnili?

Někteří lidé mají dostatečnou vůli, aby se zbavili paniky a dali se do pohybu, a jiní potřebují trochu pomoci, než uspějí. Pokud jste se opakovaně pokoušeli začít s cvičebním programem a neustále se omlouváte, možná budete chtít najmout životního kouče.

Identifikujte osobu, kterou byste se chtěli stát

Hlavním úkolem životního kouče je pomoci vám stát se člověkem, kterým chcete být. Aby to však bylo možné, musíte vědět, co chcete. Než si promluvíte s různými životními kouči, posaďte se a zeptejte se sami sebe, co byste chtěli změnit. Je to úroveň vaší energie, vašeho úsilí a motivace? Je to konkrétní problém s vaším sebevědomím, který vás podle vás brzdí? Snažte se mít vizi, bez ohledu na to, jak nemožné se jí zdá být nemožné. Vědět, co chcete, vám pomůže najít toho správného životního kouče pro vás.

Buďte zodpovědní za své činy

Jedním z důvodů, proč se mnoha lidem nedaří splnit jejich dietní a cvičební cíle, je, že nemají nikoho, kdo by je hnal k odpovědnosti za jejich chyby. Když jste sami, není tu nikdo, kdo by vám způsobil špatný pocit z toho, že přespíte a odfouknete z posilovny. Když máte životního kouče, vaše chyby zklamou někoho jiného. Mnoha lidem to k pohybu stačí.

Zažijte pozitivní vliv

Jednou z největších výhod životního kouče je jednoduše trávit čas s člověkem, který našel štěstí a úspěch ve svém vlastním životě. Ať už si promluvíte s trenéry Life v Torontu nebo Texasu, najdete někoho, kdo prošel těžkými časy a zažil změny v myšlení, které ho přivedly k tomu, že chce pomáhat druhým. Může být velmi motivující být v blízkosti takového člověka.

Zlepšete svůj mentální výhled

Správný životní kouč bude mít nástroje potřebné k tomu, aby vám pomohl změnit váš pohled. Možná jste se v minulosti pokoušeli dosáhnout svých fitness cílů a neuspěli jste a myslíte si, že pravděpodobně znovu selžete. Váš životní kouč vám může pomoci vymanit se z tohoto funku a ukázat vám, že mnoho lidí dosáhlo úspěchu, i když si mysleli, že to není možné.

Zahájení nové kapitoly ve vašem životě může být děsivé, zvláště pokud zahrnuje probuzení za úsvitu a jít si zaběhat nebo zajít do posilovny. Když však máte tu správnou osobu, která vám pomůže na vaší cestě, a jste ochotni naslouchat této osobě s otevřeným srdcem a myslí, můžete zaručit, že budete úspěšnější než kdy předtím.

Jako nadšenec do fitness sdílí Ann Bailey tyto užitečné tipy, jak se přiblížit vašim fitness cílům. Online adresář Noomii(dot)com má tisíce životních trenérů v Torontu a po celém světě pro každý druh osobnostních a kondičních potřeb a pomáhá sdružovat trenéry a klienty v pohodlném a pohodlném procesu.

Udržovat své tělo v kondici pomocí běžných cvičení je klíčem k tomu, abyste zůstali mladí a zdraví. Ve věku

Zeptejte se 100 lidí, zda mají členství v posilovně, a je pravděpodobné, že alespoň polovina odpoví

Udržovat své tělo v kondici pomocí běžných cvičení je klíčem k tomu, abyste zůstali mladí a zdraví. Ve dvaceti třiceti letech se chodí do fitness s cílem zhubnout nebo nabrat nějaké svaly. Čím jsou starší, tím jsou jejich důvody jednodušší. A jednoho dne, když se ocitnete na konci padesátých let, přestanete se tolik starat o to, jak vypadáte, protože čas už přispěl ke vzhledu vašeho těla. Zdraví se stává vaší hlavní prioritou a cvičení je perfektní způsob, jak toho dosáhnout. Dovolte nám tedy vzít vás na výlet kolem…života

Ve 20 letech…

Tento věk je obvykle spojen s opuštěním všech „náctiletých“ obav a prvním krokem do skutečného života. Nové povinnosti, nové priority a cíle. Dvacetiletí mladí muži a ženy dostávají spoustu příležitostí v oblasti kondičního cvičení. Například obezita se mezi mladými lidmi stala velmi vážným problémem, protože počítače jim nabízejí stále více informací a zábavy. Mladí muži často dělají tu chybu, že se vyhýbají aerobnímu cvičení; dívky jsou naopak odkázány pouze na ně, aby rychleji hubly a z nějakého důvodu ignorovaly fakt, že činky jsou vlastně docela prospěšné. Nejlepším řešením je individuální, promyšlená kombinace obou technik.

Ve 40 letech…

O dvacet let později, když se začnou objevovat první vrásky, jste zaneprázdněná, vdaná a jen stěží si najdete čas jít do fitness. Přesto existuje několik jednoduchých způsobů, které vám pomohou zůstat fit i poté. Vzhledem k tomu, že vaše srdce a krevní cévy jsou velmi zranitelné, měli byste být při cvičení velmi opatrní. Velmi jednoduchým a vhodným řešením je věnovat alespoň půl hodiny ze svého dne procházkám a/nebo jízdě na kole. Tím se snižuje tvorba tuků a zrychluje se metabolismus. Také se předpokládá, že aerobní zátěž zlepšuje kardiovaskulární funkce a je velmi prospěšná pro nervový systém.

Ve věku 60 let…

Jak stárneme, naše svaly slábnou a slábnou. Po odchodu do důchodu lidé (většinou ti, kteří žijí ve městě) náhle zastaví veškeré své fyzické aktivity, což ve většině případů vede k vážným následkům. Takový sedavý způsob života může způsobit hypertenzi, obezitu a imobilizaci. V takových případech se tuk rychle hromadí, zatímco ve stejnou dobu každý rok mají lidé tendenci ztratit kolem 150-200 gramů svalové tkáně. Hlavním účelem silového tréninku je ukončit tento magický kruh. Podle odborníků musí starší lidé při cvičení zvažovat své individuální schopnosti. Když jsi mladý, jsi plný fazolí a vyčerpání jsi schopen kompenzovat dostatkem spánku; šálek tmavé kávy; tabulka čokolády nebo pár čerstvých jablek. Ale když je ti 50+, určitě budeš potřebovat instruktora nebo fyzioterapeuta, který tě bude mít při cvičení pod dohledem. Dalším zajímavým faktem je, že starší lidé mohou ve skutečnosti zpomalit proces stárnutí cvičením. I když jste stoletým staříkem, dokážete nabrat svaly a zvrátit účinek některých z nejpopulárnějších ukazatelů stárnutí, které byly považovány za nevratné. Takové ukazatele jsou:

Základní úroveň metabolismu Tuk Dýchání / výkonnost / Krevní tlak Obsah cukru v krvi Hladina cholesterolu Křehkost kostí Regulace tělesné teploty

Odborníci také tvrdí, že existuje značný počet lidí, kteří i přes svůj úctyhodný věk a zranitelný zdravotní stav dokázali zahanbit mnoho mladých lidí v posilovně opravdu působivými fitness výkony.